Delen = lief ❤

Trainers

Op deze pagina tref je de trainers die op diverse locaties in het land de opleiding tot Luisterkindwerker geven. 
Je kan per maand, per locatie of per trainer zoeken. Klik je op de data dan kom je op het inschrijfformulier uit.
Klik je op de foto dan kom je op de website van desbetreffende trainer uit.

De trainers zijn door mij opgeleid en zijn verder als zelfstandig bedrijf werkzaam. Inschrijven verloopt via onderstaande links. Je trainer krijgt bericht van de inschrijving en stuurt jou de factuur, de laatste informatie en verder alles wat nodig is.

Januari

          
    Manon  Rianne   Annemieke  Diana  Christine  Astrid  Sylvia  Monique

Manon – Tubbergen   di 8 jan – di 5 feb – di 5 mrt – di 2 april – di 7 mei
Annemieke – Laren (GLD) din 8 jan – din 5 feb – din 5 mrt – din 2 april – din 7 mei
Rianne – Vorden 
      za 12 jan – za 9 feb – za 9 mrt – za 6 april – za 11 mei
Sylvia – Meppel        za 12 jan – za 9 feb – za 16 mrt – za 13 april – za 18 mei
Monique – Den Oever  zo 13 jan– zo 10 feb – zo 10 mrt – zo 7 april – zo 12 mei
Astrid – Apeldoorn  ma 14 jan – ma 11 feb – ma 11 mrt – ma 8 april – ma 6 mei
Christine – Egmond  za 19 jan – za 16 feb – za 16 mrt – za 13 april – za 11 mei
Monique – Capelle a/d IJssel  za 19 jan – za 16 feb – za 16 mrt – za 13 april – za 11 mei
Annemieke – Laren (GLD) za 26 jan – za 16 feb – za 16 mrt – za 13 apr – za 11 mei
Astrid – Apeldoorn   za 26 jan – za 23 feb – za 23 mrt – za 20 april – za 18 mei
Henriëtta – Haaren (NB) za 26 jan – za 9 mrt – za 6 april – za 18 mei – zo 16 juni
Diana – Lelystad        zo 27 jan – zo 24 febr – zo 24 mrt – zo 14 apr – zo 19 mei
Diana – Leusden
        do 31 jan – do 28 febr – do 28 mrt – do 18 apr – do 16 mei


Februari  

    

Christine  Manon  Rianne  Geeske  Sylvia

Sylvia – Meppel   za 2 feb – za 2 mrt – za 6 april – za 11 mei – za 22 juni
Christine – Egmond 
zo 3 feb – zo 3 mrt – zo 31 mrt – zo 28 april – zo 26 mei
Monique – Den Oever za 9 feb – za 9 mrt – za 6 april – za 11 mei – za 8 juni
Geeske – Eefde     
ma 11 feb – ma 11 mrt – ma 15 apr – ma 20 mei – ma 24 juni
Rianne – Vorden
    di 12 feb – di 12 mrt – di 9 apr – di 14 mei – di 11 juni
Manon – Tubbergen di 12 feb – di 19 mrt – di 16 apr – di 14 mei – di 18 juni
Henriëtta – Haaren (NB) za 23 feb – za 23 mrt – za 4 mei – za 2 juni – za 29 juni


Maart

 

Monique Rianne

Monique – Den Oever  vr 8 mrt – vr 5 april – vr 10 mei – vr 7 juni – vr 5 juli
Henriëtta – Haaren (NB) za 16 mrt – zo 14 april – za 11 mei – za 22-juni – za 6 juli
Monique – Capelle a/d IJssel 
di 19 mrt – di 16 apr – di 14 mei – di 11 juni – di 9 juli
Rianne – Vorden
 za 23 mrt – za 13 apr – za 18 mei – za 15 juni – za 13 juli
Rianne – Vorden di 26 mrt – di 23 april – di 21 mei – di 18 juni – di 16 juli


April 

 


Mei 

 


Juni

 


Juli

 


Augustus

Henriëtta – Haaren (NB) za 31 aug – za 28 sep – za 26 okt – za 23 nov – za 21 dec


September

   

Annemieke  Geeske Monique Sylvia

Monique – Capelle a/d IJssel zo 1 sep – zo 29 sep – zo 27 okt – zo 24 nov – zo 22 dec
Annemieke – Laren (GLD) 
di 3 sep – di 1 okt – di 29 okt – di 26 nov – di 7 jan 2020
Sylvia – Meppel  za 7 sep – za 28 sep – za 26 okt – za 23 nov – za 21 dec 2019
Geeske – Eefde ma 9 sep – ma 7 okt – ma 4 nov – ma 9 dec – ma 6 jan 2020
Henriëtta – Haaren (NB)  za 21 sep – za 19 okt – za 16 nov – za 14 dec – za 11 jan


Oktober

 
Annemieke Sylvia

Annemieke – Laren (GLD) za 12 okt – za 9 no – za 7 dec – za 11 jan – za 8 feb 2020
Sylvia – Meppel    za 12 okt – za 16 nov – za 14 dec – za 11 jan – za 8 feb 2020
Henriëtta – Haaren (NB) zo 27 okt – zo 17 nov – zo 15 dec – zo 19 jan – zo 16 feb


November

 


December

 

 

 

Informatie over de opleiding en de opleidingsbrochure tref je HIER.